Basen ogrodowy – wyposażenie

 

 

 

 

 

 

 

Umieszczenie basenu na zewnątrz, na świeżym powietrzu niesie ze sobą, poza ochłodą w upalne dni, ewentualność aktywnego wypoczynku i relaksu. Basen ogrodowy powinien posiadać drabinkę, by łatwo było wchodzić i wychodzić z niego. Ważną inwestycją będzie również zakup trampoliny.
Ponadto baseny ogrodowe możemy ulepszyć montując urządzenia do wodno-powietrznego masażu czy wykonując podwodne oświetlenie. W celu oświetlenia basenu możemy zamontować halogeny z kolorowymi nakładkami bądź lampy diodowe w kilkunastu kolorach. Oświetlony basen pięknie prezentuje się szczególnie w porze nocnej, możemy wykorzystać to jako koloroterapię. Warto zainwestować w atrakcje wodne takie jeśli przeciwprądy, bicze wodne, gejzery, jakie pozwolą nam czerpać ogromną radość z kąpieli i nadobowiązkowo posiadają działanie rehabilitacyjne.
Basen ogrodowy nie może się obyć bez rozmaitych artykułów plażowych, a więc różnego rodzaju dmuchanych materacy, foteli, piłek i przyrządów do nurkowania. Na pewno frajdą do pociech będzie zakup odpowiednich zabawek wodnych. Bez wątpienia zaopatrzenie basenu w kółka do pływania, dmuchane pontoniki, skutery czy różnego rodzaju dmuchane zwierzęta będzie strzałem w dziesiątkę.
Aby dopełnić dzieła musimy zagospodarować teren wokół basenu. Ciekawym rozwiązaniem może istnieć stworzenie małej plaży czy tarasu z egzotycznego drewna lub kamienia. Udanym zakupem będą również leżaki i parasolki, jakie nadadzą szczególnego klimatu i ułatwią letni relaks.
Gdy zakupiliśmy już dodatki basenowe możemy rozpocząć tego eksploatację.

Tematyka: Baseny, Baseny ogrodowe, Ogród

One Comment to “Basen ogrodowy – wyposażenie”

  1. admin 8 marca 2012 at 9:03 am #

    Na upalnie dni rewelacja!!!


Leave a Reply