Sunday, 19/5/2024 | 4:23 UTC+0
basenyspa.com.pl
NOWOŚCI

Moda na baseny stelażowe

Wszystko wskazuje na to, że w naszych ogrodach kończy się dyktatura stałych basenów. Wypierają je bowiem tańsze konstrukcje stelażowe lub rozporowe (z dmuchanym kołnierzem), których wielką zaletą jest możliwość ustawiania w dowolnym miejscu ogrodu.

W sklepach dostępne są modele o różnych kształtach (przeważnie okrągłe, owalne lub prostokątne) i wymiarach: od małych brodzików przeznaczonych dla najmłodszych po duże, w których jednocześnie kąpać się może cała rodzina!

Foto: Basen stelażowy to świetna zabawa dla całej rodziny.

 

W takim basenie łatwo urządzić prawdziwy plac zabaw, ze zjeżdżalnią, siatką do wodnej siatkówki, dmuchanymi zabawkami i pontonami. Tak wyposażony „miniaquapark” szybko stanie się ulubionym miejscem najmłodszych domowników.

Foto: Dmuchane zabawki i pontony pozwalają na świetną zabawę.

 

Trwałość na lata baseny stelażowe wykonane są z solidnych profili stalowych zabezpieczonych antykorozyjnie i z odpornych na rozdarcie oraz promieniowanie UV wielowarstwowych powłok z tworzyw sztucznych. Dzięki temu, przy odpowiednim traktowaniu, mogą służyć przez wiele sezonów. Ustawiając je w ogrodzie dobrze jest wykorzystać matę podkładową, która zabezpieczy ich dno przed uszkodzeniami.

 

Autor:

2 komentarze

  1. SylwiaP
     / 

    Ja mam taki ! :)) (nawet ten kolor)

  2. Iga
     / 

    Tak bardzo popularne baseny ogrodowe

KOMENTUJ ARTYKUŁ

Your email address will not be published. Required fields are marked *