Monday, 15/7/2024 | 1:51 UTC+0
basenyspa.com.pl
NOWOŚCI

Prysznice solarne

 

Prysznic solarny wykorzystuje w sposób naturalny energię z słońca i  jest w stanie przetworzyć darmowo podgrzaną wodę. Urządzenie pobiera energię do produkcji ciepłej wody, ekologicznie i bez potrzeby zużycia energii elektrycznej.

Prysznice możemy umieścić w ogrodzie, przy kempingach, w salonach SPA, na plażach, przy basenie, itp. Niesamowity komfort w upalne dni kiedy opalając się możemy w między czasie ochłodzić nasze ciało. To również świetna alternatywa dla dzieci, które zawsze uwielbiają bawić się wodą. Rozwiązań może być multum.

Urządzenia wykonywane są z wysokiej jakości materiału ekologicznego odpornego na korozje. Do wyboru mamy 10 rodzai kolorów oraz kształt: prosty lub lekko wygięty, dzięki czemu możemy dostosować prysznic do całej wizualizacji.

Wszystkie elementy wykończenia wykonane są z najwyższą precyzją co świadczy o jego wysokim poziomie. Łatwa obsługa, utrzymanie w czystości oraz montaż (wystarczy tylko podstawę przykręcić do gruntu). Koszty kąpieli wynoszą nas tyle ile zimnej wody jesteśmy w stanie wykorzystać do wypełnienia kolumny prysznica.

Wszystkie rodzaje pryszniców wyposażone są w baterię i mają wybór łączenia zimnej i ciepłej wody. Prysznice nadają się do wewnątrz jak i na zewnątrz, mogą być używane pojedynczo albo w grupach. Istnieją również prysznice bez funkcji korzystania z promieniowania słonecznego z zastosowaniem podłączenia do centralnego ogrzewania.

Wszystkie rodzaje pryszniców jakie są to:  zwykłe (z podłączeniem do zasilania), solarne (działające bez potrzeby dostarczania energii elektrycznej) lub w wersji Hybrydowej (z 48 v transformatorem i trzymetrowym kablem). Urządzenie może być wykorzystywane przez 24 h/dobę w ciągu 365 dni w roku. Niezmiernie oszczędne i praktyczne.

Informacje zaczerpnięto z serwisu http://www.tapis.pl/baseny/prysznice/


Autor:

KOMENTUJ ARTYKUŁ

Your email address will not be published. Required fields are marked *