Sunday, 19/5/2024 | 4:30 UTC+0
basenyspa.com.pl
NOWOŚCI

Urządzenia do basenu

 

Prywatny basen na własnej posesji w ogrodzie to niesamowita atrakcja która można urozmaicić dodatkowymi atrakcjami. Możemy do nich zaliczyć bicze wodne, przeciwprądy, hydromasaż, kurtyny wodne, gejzery ewentualnie podwodne oświetlenie.

Foto: Efektowny basen ogrodowy z podwodnym oświetleniem.

 

W basenie z przeciw prądem mamy wrażenie podczas pływania iż basen uległ wydłużeniu. Efekt ten jest uzyskiwany dzięki pompie i mieszaczowi powietrza, które tworzą silny strumień. Jego siłę można regulować w zależności od naszej potrzeby pływania.

Foto: Basen do pływania z przeciwprądem.

 

Hydromasaż ma swoje dysze umieszczone na różnych wysokościach w ściankach lub na dnie basenu. Wszystko po to by były masowane różne części ciała. Bicze wodne zależnie od wylewek tworzą różne strumienie wody unoszące się nad lustrem wody. Kurtyna wodna stwarza wrażenie wodospadu.
Bardzo efektywnie wygląda nocą oświetlenie basenu. Niesamowicie upiększy ono nasz ogród. Zasilane jest napięciem 12 V i podłączone do instalacji elektrycznej poprzez transformatory co daje gwarancję bezpieczeństwa.

Foto: Basen z dyszami hydromasażu.

 

Pamiętajmy że wszystkie powyższe gadżety do naszego basenu zwiększaj koszt jego utrzymania wynika to z tego iż należy je serwisować oraz wszystkie są zasilane prądem elektrycznym.

 

Autor:

1 Comment

  1. gosc 123
     / 

    hydromasaz – swietna sprawa

KOMENTUJ ARTYKUŁ

Your email address will not be published. Required fields are marked *